Formand

Ole Vistrup
Stjernegade 20 E, 1, 
3000 Helsingør

Mobil 21 26 62 30

Email: formand@ts-skib.dk

 

 

Næstformand

Christian Dyrløv

Kjærsvej 53

4220 Korsør

Mobil: 25420057

Email: cdm@fgusv.dk

Kasserer

Lise Rindel

Brygger Heises Vej 4 G

3000 Helsingør

Mobil: 38 71 71 31

Email: kasserer@ts-skib.dk

Bestyrelsesmedlem

Kirsten Bille Milthers

Odensegade 26, st

2100 København Ø

Mobil: 20995112

E-mail: fotograf@kirstenbille.dk

Bestyrelsesmedlem

David Lorentzen

Bundgårdsballe 43

5400 Bogense

Mobil: 21 12 10 20

Email: kontakt@davidlorentzen.dk

Bestyrelsesmedlem

Preben Glud,

Skibbroen 29, 1.,

6760 Ribe

Tlf.: 40 20 12 32

Email: pbglud@mail.dk

Bestyrelsesmedlem

Morten Milthers

Odensegade 26, st.mf

2100 København Ø

Tlf: 20995977

Email: morten@milthers.dk

Bestyrelsesmedlem

Christopher Malmos

Træskibshavnen 210

8000 Aarhus C

Tlf: 60198015

Email: Chris.Malmos@gmail.com

Bestyrelsesmedlem

Maja Holst

Møllergade 48, 1 s

5700 Svendborg

Tlf.: 24 93 91 59

Email: majaholst97@gmail.com

Bestyrelsesmedlem

Geert Bilander

Gærdesmuttevej 7

8400 Ebeltoft

Mobil: 28265023

Email: geert.bilander@gmail.com

Bestyrelsessuppleant

Peter Hjorth

Møllebakken 3

9870 Sindal

Tel: 21401277

E-mail: peterhjorth@hotmail.dk

Bestyrelsessuppleant

Frederik Thjellesen

Lundegade 2 E

5700 Svendborg

Tel: 29454592

E-mail: frederikthjellesen@gmail.com

Træskibs Sammenslutningen | Stjernegade 20 E | 3000 Helsingør | CVR 30869125 | Tel. +45 5184 1971 | Email: sek@ts-skib.dk | Handelsbetingelser
Telefontider (i hovedreglen): Mandage og tirsdage fra kl. 9 til 13. Torsdage fra kl. 15 til 18.

Hjemmeside fra e-hjemmeside.dk