Formand

Ole Vistrup
Stjernegade 20 E, 1, 
3000 Helsingør

Mobil 21 26 62 30

E-mail: formand@ts-skib.dk 

 

 

 

  • Generalforsamling
  • Kolofonmøder
  • Lokalstruktur
  • Pinsestævner
  • Politik
  • Samarbejdende foreninger
  • Kommunikation, medier og politiker

 

Næstformand

Mette Brask

Parallelvej 20 A 2. th.

3070 Snekkersten

Mobil: 60581138

Email: mettebrask@hotmail.com

 

 

Kasserer

 

Email: Kasserer@ts-skib.dk

Betalinger og regnskab i samarbejde med LRI Bogføring

Medlemsadministration

Policer: Ansvarsforsikringer og vragfjernelse

Oprette arrangementer og tilmeldinger i Foreningsadministrator

Adressevask indenlandske medlemmer til Bladkompagniet

Adressevask til udenlandske medlemmer til PostNord

Bestyrelsesmedlem

Christian Dyrløv

Kjærsvej 53

4220 Korsør

Mobil: 25420057

Email: cdm@fgusv.dk

r

Bestyrelsesmedlem

Anne Svendsen

Slotsgade 12

4880 Nysted

Mobil: 21 44 50 68

E-mail: anneinysted@mail.dk

 

Frihavnsudvalg

Udvalg om Medlemsformer

Bestyrelsesmedlem

Preben Glud,

Skibbroen 29, 1.,

6760 Ribe

Tlf.: 40 20 12 32

Email: pbglud@mail.dk

Formidlingsudvalg

Bestyrelsesmedlem

Morten Milthers

Odensegade 26, st.mf

2100 København Ø

Tlf: 20995977

Email: morten@milthers.dk

Høringer

TS repræsentant i Sejladssamråd (Nyt samråd opstart 2020)

Fartøjsoptagelsesudvalg

Bestyrelsesmedlem

Christopher Malmos

Træskibshavnen 210

8000 Aarhus C

Tlf: 60198015

Email: Chris.Malmos@gmail.com

Fartøjsoptagelsesudvalg

 

Bestyrelsesmedlem

Geert Bilander

Gærdesmuttevej 7

8400 Ebeltoft

Mobil: 28265023

Email: geert.bilander@gmail.com

 

 

 

Suppleant
 

Mathilde Højrup

Thorup Strandvej 267

9690 Fjerritslev

Tlf.: 60 44 58 80

mathildehoejrup@gmail.com

Suppleant

Henning Thøgersen,

Højbovej 11,

7620 Lemvig

Tlf.: 30 97 03 30

Email: gefion401@live.dk

Træskibs Sammenslutningen - Sekretariatet Pulsen 91, st. 3,  4000 Roskilde - CVR 30869125 - Tlf. 70 23 40 49 - Email: sek@ts-skib.dk    Handelsbetingelser  

Hjemmeside fra e-hjemmeside.dk